українська російська англійська
Глава Уряду: Сьогодні робимо все, аби через 10 років сказати, що пройшли шлях модернізації та оновлення країни
12.04.2017 | 17:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України визначив 5 ключових пріоритетів своєї роботи, які дозволять пришвидшити економічний ріст вже цього року, а в перспективі 10  років – модернізувати економіку та оновити країну в цілому. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.  

Володимир Гройсман підкреслив, що визначені Урядом пріоритети роботи спрямовані на пожвавлення економіки, розвитку реального сектору і створення робочих місць. «Вже зараз в різних областях є десятки проектів – будуються нові  підприємства, існуючі нарощують виробництво. Приведу цифру: на 1 січня 2016 року кількість безробітних була 490 тис. осіб, на 1 січня 2017 року – 390 тис. Тобто «мінус» 100 тисяч, – сказав Глава Уряду. – За рік середня зарплата в країні зросла на 35%, що при доволі помірному показнику інфляції стало свідченням росту доходів громадян". 

Суттєву допомогу в цих процесах, за словами Глави Уряду, забезпечують запроваджені Кабміном програми, зокрема підтримки вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки та імпортозаміщення у машинобудуванні; а також створені структури, а саме:  Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Національний комітет з промислового розвитку, Офіс просування експорту.  

«І наразі нам треба змінити систему бізнесу, коли ділові кола спиралися б не на великі компанії, а на середній і малий бізнес», - сказав Володимир Гройсман.

Реалізація всіх планів, запевнив він, дозволить прискорити економічний ріст, закріпити валютний курс, контролювати рівень цін. «Нам треба зараз закладати основи того, аби через 10 років ми могли сказати, що пройшли шлях модернізації та оновлення країни», - резюмував Глава Уряду. 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України