українська російська англійська
Володимир Гройсман закликав народних депутатів підтримати три урядових законопроекти, що забезпечать продовження реформи з енергоефективності
12.04.2017 | 17:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів України завтра, 13 квітня,  підтримати у Парламенті три урядових законопроекти, що забезпечать залучення 100 млн євро для Державного фонду енергоефективності та продовження реформи цієї сфери. Про це Глава Уряду зазначив під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.

"Ми просимо народних депутатів, щоб вони підтримали наші ініціативи. Зокрема, завтра буде низка законів, які нам необхідні. Це нам дасть можливість претендувати ще на 100 млн євро в наповненні Державного фонду енергоефективності ", - заявив Глава Уряду, говорячи про проект Закону №4901 "Про комерційний облік комунальних послуг", проект Закону №4941 "Про енергетичну ефективність будівель" та проект Закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги".

Ці рішення, зазначив Володимир Гройсман, дуже важливі для того, аби Фонд енергоефективності став єдиним інструментом надання технологічних рішень по енергоефективності.

"Це ті рішення, які змінять країну, і вони потрібні нам усім, щоб глобально, системно вирішувати (проблеми). Краще одну хвилину не сподобатися, але у середньостроковій перспективі зробити правильний крок, який буде змінювати якість життя у країні", - наголосив Володимир Гройсман.

Він додав, що Уряд активно працює з міжнародними фінансовими організаціями задля забезпечення фінансування енергопроектів і програм. 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва