українська російська англійська
Глава Уряду: Україна може стати країною-виробником власного інноваційного продукту
12.04.2017 | 17:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має можливості перетворитися із країни - технологічного та сировинного придатку, в країну - виробника технологій та інноваційного продукту, але для цього потрібно створити умови і напрацювати необхідну законодавчу базу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.

«Ми самодостатня країна, яка може на 100% самостійно впроваджувати технологічні рішення в різних сферах», - сказав Володимир  Гройсман.

У цьому контексті він згадав аерокосмічну галузь України, яка має стати новим рушієм технічного та економічного розвитку України, але сьогодні потребує глобальних управлінських рішень, що дозволили б вивести цю сферу з того неприйнятного становища, в якому вона є.

Одним з таких рішень може стати організація в Україні техно та інноваційних парків, які стануть майданчиками створення нових технологічних рішень, що забезпечать впровадження так званої цифрової економіки. Законодавство про такі парки, за словами Володимира Гройсмана, може бути представлене вже у травні.  

«Ми хочемо створити особливі привабливі умови, аби ми стали країною, яка створює інноваційний продукт. Окрім того, треба серйозно підійти до змін у науці: наші наукові розробки мають знайти своє місце в реальному секторі. І тут потрібні механізми кооперації, фінансування. Тож від держави треба створити умови», - зазначив  Глава Уряду. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - прес-конференція Міністерства фінансів за підсумками 2017 року
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці