українська російська англійська
Прем'єр-міністр - народним депутатам: Ми налаштовані на подальшу співпрацю
12.04.2017 | 18:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував народним депутатам за підтримку та прийняття рішення взяти до відома Звіт Кабінету Міністрів за 2016 рік. Про це він заявив після засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив підсумки роботи в минулому році.

"Кожен з вас міг знайти десятки причин, чому Звіт Уряду не брати до відома. Але насправді звіт Уряду - це наша спільна з вами робота. Ми спираємося на підтримку українського Парламенту у тих рішення, які можемо реалізувати", - наголосив Прем’єр-міністр.

"Незважаючи на політичну приналежність, фракційність, позафракційність, я хочу подякувати усім народним депутатам України, голові комітету (Андрію Іванчуку) за те, що ви взяли до відома наш Звіт", - наголосив Володимир Гройсман.

Спілкуючись із журналістами після засідання Комітету, він зауважив, що Звіт Кабінету Міністрів за 2016 рік знаходиться у Парламенті з 14 лютого та розглянутий більшою частиною комітетів Парламенту. Більшість комітетів прийняли рішення взяти Звіт до відома. Розгляд Звіту також передбачений профільним комітетом.

За словами Прем’єр-міністра, на засіданні Комітету з питань економічної політики, що було відкритим для участі будь-кого та який відвідали усі члени Уряду, "сьогодні відбувалося і доповідь, і розповідь, і запитання, і відповіді, і абсолютно нормальний конструктивний формат".

У будь-який момент, коли буде визначено Парламентом, Звіт буде внесений на голосування Парламенту, зазначив Прем’єр-міністр. "Є два варіанти, або брати до відома, або не брати до відома. І в тому і іншому варіанті - це абсолютно робоча процедура, яка не тягне за собою інших наслідків", - сказав він.

Володимир Гройсман зауважив, що за цей непростий рік Уряд накопичив власний досвід і більше занурився у проблематику в країні, що дозволить представити кращі результати діяльності у наступному звіті, який буде робити Уряд.

"Дуже би хотілося, щоб люди відчували, що зміни, над якими ми працюємо дають позитивний результат в їхньому житті", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також привітав членів Кабінету Міністрів з тим, що комітет взяв Звіт Уряду до відома: "Це позитивне рішення - результат діяльності кожного з вас. Ми налаштовані на подальшу співпрацю із Парламентом".

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"