українська російська англійська
Володимир Гройсман - у реконструйованих закладах охорони здоров'я у Кропивницькому: Це і є результат справжньої децентралізації
13.04.2017 | 12:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ремонт та реконструкція закладів охорони здоров'я і є результатом розпочатої три роки тому реформи з децентралізації. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час ознайомлення з консультативною поліклінікою Кіровоградської обласної лікарні, відремонтованою за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти обласного бюджету.

Глава Уряду також ознайомився з побудованим за кошти обласного бюджету сучасним операційним блоком, де проводяться операції на відкритому серці, у Кіровоградському обласному кардіологічному диспансері.

"Це і є результат справжньої децентралізації. З'явилася децентралізація – зовсім інший прогрес. Але найголовніше – інвестувати не у стіни лікарень, а у здоров'я людей", – наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр поспілкувався із персоналом медичних закладів та пацієнтами центру та розповів про ініціативи Уряду щодо зміни системи охорони здоров'я, зокрема запровадження урядової програми "Доступні ліки", що передбачає виділення безкоштовних ліків проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми для хронічно хворих.

Володимир Гройсман обговорив ситуацію із технічним забезпеченням медичних закладів, виплати заробітної плати працівникам охорони здоров'я, нагадавши, що у 2017 році заробітні плати лікарям були підвищені на 30%. "Я згоден, цього недостатньо. Але це лише початок. Ваша праця – безцінна", - сказав Володимир Гройсман, звертаючись до медичних працівників.

Він також відвідав місцеву аптеку та безпосередньо ознайомився щодо реалізації державної програми "Доступні ліки", поспілкувавшись із фармацевтами та відвідувачами.

 

Довідково

Кардіохірургічну операційну у Кіровоградському обласному кардіологічному диспансері відкрито у лютому 2016 року. За 2016 рік виконано 156 оперативних втручань, з них 66 операцій на відкритому серці, 59 операцій при порушенні ритму серця, 17 операції на артеріях, 8 операцій на венах.

У структурі Кіровоградської обласної лікарні є відділення консультативної поліклініки, планова потужність якого складає 343 відвідування в одну зміну. Спеціалізовані консультації проводяться за 32 лікарськими спеціальностями. За 2016 рік в поліклініці проконсультовано 85630 хворих. Всього госпіталізовано через поліклініку в стаціонар за 2016 рік 14638 хворих, що складає 64,2% від числа госпіталізованих. У поліклініці працює кабінет діабетичної ступні, в якому проконсультовано більше 1000 хворих на цукровий діабет.

За 2016 рік в стаціонарі обласної лікарні проліковано 22763 пацієнтів. Незважаючи на те, що переважна більшість пацієнтів потрапляють на лікування зі складною патологією та важкими станами здоров’я, результати проведеного лікування - 97% хворих виписується із лікарні з повним видужанням та поліпшенням.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"