українська російська англійська
В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі звітної сесії загальних зборів Національної академії наук України
13.04.2017 | 14:23
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 квітня, Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі звітної сесії загальних зборів Національної академії наук України. Участь у зібранні також взяли члени і наукові працівники НАН України, народні депутати, представники органів державної влади, наукової громадськості та ЗМІ.

У своєму вітальному слові В’ячеслав Кириленко від імені Прем’єр-міністра привітав усіх присутніх із проведенням загальних зборів НАН України і побажав науковцям плідної роботи. 

Віце-прем’єр-міністр відзначив, що Уряд перебуває у постійному діалозі із вченими і налаштований на конкретні результати цієї співпраці. В’ячеслав Кириленко також зазначив, що реформа науки має стати рушійною силою позитивних змін в економіці та суспільстві.

«Нещодавно Уряд ухвалив рішення про створення Національної ради з питань розвитку науки і технологій, яку очолив безпосередньо Прем’єр-міністр. Це основний стратегічний орган реформування наукової сфери та інновацій. Роль Нацради буде значною в тому числі і для обрання напрямків фінансування науки. Наступним кроком буде створення Національного фонду досліджень», - повідомив В’ячеслав Кириленко.

Під час сесії з доповіддю про діяльність НАН України у 2016 році та основними завданнями її подальшої роботи виступив президент Національної академії наук України академік НАН України Борис Патон.  Також під час зібрання було обговорено найвагоміші досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень, проаналізовано проблеми звітного періоду й окреслено основні пріоритети.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
1 червня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня обиратиметься перший склад Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
30 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
29 травня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - у прямому ефірі на "5 каналі"