українська російська англійська
В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі звітної сесії загальних зборів Національної академії наук України
13.04.2017 | 14:23
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 квітня, Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі звітної сесії загальних зборів Національної академії наук України. Участь у зібранні також взяли члени і наукові працівники НАН України, народні депутати, представники органів державної влади, наукової громадськості та ЗМІ.

У своєму вітальному слові В’ячеслав Кириленко від імені Прем’єр-міністра привітав усіх присутніх із проведенням загальних зборів НАН України і побажав науковцям плідної роботи. 

Віце-прем’єр-міністр відзначив, що Уряд перебуває у постійному діалозі із вченими і налаштований на конкретні результати цієї співпраці. В’ячеслав Кириленко також зазначив, що реформа науки має стати рушійною силою позитивних змін в економіці та суспільстві.

«Нещодавно Уряд ухвалив рішення про створення Національної ради з питань розвитку науки і технологій, яку очолив безпосередньо Прем’єр-міністр. Це основний стратегічний орган реформування наукової сфери та інновацій. Роль Нацради буде значною в тому числі і для обрання напрямків фінансування науки. Наступним кроком буде створення Національного фонду досліджень», - повідомив В’ячеслав Кириленко.

Під час сесії з доповіддю про діяльність НАН України у 2016 році та основними завданнями її подальшої роботи виступив президент Національної академії наук України академік НАН України Борис Патон.  Також під час зібрання було обговорено найвагоміші досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень, проаналізовано проблеми звітного періоду й окреслено основні пріоритети.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"