українська російська англійська
Законопроект про реформу корпоративного управління НАК "Нафтогаз України" буде винесено на розгляд Уряду найближчим часом, - Володимир Кістіон
14.04.2017 | 13:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава» найближчим часом планується розглянути на засіданні Кабінету Міністрів і направити до Верховної Ради.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, який очолює робочу групу з прискорення реформи НАК «Нафтогаз України», учасниками якої розроблявся законопроект.

«Робоча група розробила законопроект про вдосконалення корпоративного управління державними компаніями. Зараз ми з нашими міжнародними партнерами опрацьовуємо останні питання щодо проекту і вже скоро побачимо документ на засіданні Уряду», - наголосив Володимир Кістіон.

Він повідомив, що разом з цим проектом також готується до розгляду Кабміном інший документ – проект розпорядження «Про затвердження Основних засад здійснення права державної власності щодо ПАТ НАК “Нафтогаз України”.

«Окрім законопроекту, який стосується не лише «Нафтогазу», але й інших державних компаній, ми розробили ще один документ – так звану «політику власності» щодо «Нафтогазу», у якому чітко прописано механізми корпоративного управління, результати, які очікуються від діяльності компанії тощо. Ми плануємо, що на Уряді ці два документи – законопроект і проект «політики власності» розглядатимуться пакетом», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Володимир Кістіон звернув увагу, що обидва проекти розроблялися робочою групою з питань прискорення реформи НАК «Нафтогаз України» за постійної участі представників міжнародних партнерів.

«Ми довго працювали над документами і продовжуємо працювати, щоб знайти максимальний консенсус у баченні і профільних міністерств та ЦОВВ, і наших міжнародних партнерів – ЄБРР, Світового банку, Європейського енергетичного співтовариства. Але, в першу чергу, ці документи мають бути спрямовані на користь наших громадян та нашої держави», - наголосив Володимир Кістіон.

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села