українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у роботі 19-го Конгресу Федерації футболу України
14.04.2017 | 17:17
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 квітня, В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі 19-го Конгресу Федерації футболу України. Участь у зібранні також взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, регіональний директор ФІФА Бйорн Вассало, начальник відділу міжнародних відносин УЄФА Єва Паск’є, Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, народні депутати, члени ФФУ, бійці АТО, представники ЗМІ.

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр від імені Уряду привітав делегатів Конгресу та побажав усім присутнім плідної роботи і добрих результатів у вирішенні важливих питань.

В’ячеслав Кириленко наголосив на важливості розвитку в Україні масового спорту, зокрема футболу, а також популяризації здорового способу життя серед молоді.

«Ми повинні докладати усіх зусиль, щоб масовий футбол відчував підтримку не лише з боку центральної влади, але й місцевої. Децентралізація дає додаткові фінансові можливості кожній місцевій громаді, і тому влада на місцях має сприяти розвитку масового спорту і, зокрема, футболу як найбільш популярного і доступного виду спорту», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що для України є питанням особливої ваги успішна організація та проведення фіналу Ліги чемпіонів, який Київ прийматиме у 2018 році. В’ячеслав Кириленко зазначив, що Уряд докладе усіх зусиль, аби ця спортивна подія пройшла на високому рівні.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"