українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у роботі 19-го Конгресу Федерації футболу України
14.04.2017 | 17:17
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 квітня, В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі 19-го Конгресу Федерації футболу України. Участь у зібранні також взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, регіональний директор ФІФА Бйорн Вассало, начальник відділу міжнародних відносин УЄФА Єва Паск’є, Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, народні депутати, члени ФФУ, бійці АТО, представники ЗМІ.

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр від імені Уряду привітав делегатів Конгресу та побажав усім присутнім плідної роботи і добрих результатів у вирішенні важливих питань.

В’ячеслав Кириленко наголосив на важливості розвитку в Україні масового спорту, зокрема футболу, а також популяризації здорового способу життя серед молоді.

«Ми повинні докладати усіх зусиль, щоб масовий футбол відчував підтримку не лише з боку центральної влади, але й місцевої. Децентралізація дає додаткові фінансові можливості кожній місцевій громаді, і тому влада на місцях має сприяти розвитку масового спорту і, зокрема, футболу як найбільш популярного і доступного виду спорту», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що для України є питанням особливої ваги успішна організація та проведення фіналу Ліги чемпіонів, який Київ прийматиме у 2018 році. В’ячеслав Кириленко зазначив, що Уряд докладе усіх зусиль, аби ця спортивна подія пройшла на високому рівні.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва