українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з віце-маршалком Сейму Республіки Польща Ришардом Терлецьким
20.04.2017 | 14:17
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

20 квітня під час офіційного візиту української делегації до Республіки Польща Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів двосторонню зустріч з віце-маршалком Сейму Республіки Польща Ришардом Терлецьким.

Степан Кубів подякував польським колегам за активну позицію та зусилля на підтримку України та відзначив високу динаміку політичного діалогу між Україною та Польщею.

«Ми дуже цінуємо незмінну підтримку України з боку Польщі на політичному, дипломатичному, технічному рівнях, особливо в умовах викликів та загроз, які постали через війну на сході. Підтримка України з боку Польщі включає посилення економічної співпраці, міжпарламентської взаємодії між нашими країнами, адже подальше економічне зростання України є частиною нашої євроінтеграції і ми надзвичайно цінуємо дружбу та співпрацю з Польщею», - наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів також підкреслив важливість промислового діалогу України з Польщею та загалом ЄС, розвитку інноваційних проектів, проектів у сфері ІТ, співпрацю у космічній галузі, авіабудування, а також подальшу інтенсивну взаємодію між підприємствами, студентами та громадськими організаціями

«Тішуся бачити незмінно дружні та продуктивні взаємини молодого покоління з приводу обміну досвідом та навчанні. А також ефективну взаємодію між компаніями Польщі та України, які розвивають спільні проекти і завжди сприймають один одного як важливого, стратегічного партнера та частину європейської родини, до якої входять обидві наші країни», - підкреслив Степан Кубів.

У свою чергу Ришард Терлецький високо оцінив прогрес України у втіленні реформ, зважаючи на складні політичні умови, у яких опинилася Україна та наголосив на важливості подальшої взаємодії на міжпарламентському, діловому, науковому, культурному та інших рівнях.

«Сьогодні нам важливо продовжувати взаємодію між Україною та Польщею у атмосфері дружби і привітності. Між нашими країнами та народами зростає взаємне зацікавлення у співпраці, а у економічних відносинах незмінно існує стале взаємовигідне партнерство, яке наші держави мають посилити через інструменти міжпарламентської, урядової та інших видів міждержавної взаємодії. Наше завдання — створити найкращі передумови, серед яких і законодавчі, щоб наші громадяни та підприємці могли взаємодіяти краще, простіше, вигідніше. Включаючи полегшення перетину кордону між Україною та Польщею», - розповів Ришард Терлецький.

Степан Кубів також наголосив на важливості подальшої взаємодії між Україною та Польщею щодо консолідації міжнародної спільноти у протидії російській агресії, а також на подальшій спільній роботі над покращенням перетину українсько-польського кордону.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва