українська російська англійська
Павло Розенко: Уряд надає стовідсоткову гарантію того, що програма "Доступні ліки" буде профінансована в повному обсязі
20.04.2017 | 15:13
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У державному бюджеті України цілком достатньо коштів для виконання ініційованої Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом програми «Доступні ліки». Про це сьогодні, 20 квітня, на прес-конференції заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Хочу запевнити, що коштів у державному бюджеті України для виконання програми цілком достатньо. На сьогодні виділено 500 млн грн на перший етап проведення цієї програми. Всі ці кошти направлені в регіони, і вже є підтвердження з усіх областей, що вони отримані і розподілені серед місцевих організацій, які здійснюватимуть фінансування цих проектів та розрахунки з фармкомпаніями і аптечними установами», - сказав він.

За словами Павла Розенка, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, аптечні установи будуть отримувати відшкодування за надані у рамках програми ліки двічі на місяць.

«Ми надаємо 100% фінансову гарантію того, що ця програма буде в повному обсязі профінансована Кабінетом Міністрів України. Якщо вже виділених коштів не вистачить до кінця року, запевняємо, що ми виділимо додаткові і профінансуємо усі потреби областей за програмою «Доступні ліки», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Для нас ця програма знакова і принципова, і ми зробимо все, щоб вона була успішною, і люди отримали необхідні ліки. Всі можливості у держави для цього є», - підкреслив Павло Розенко.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"