українська російська англійська
Павло Розенко: Уряд надає стовідсоткову гарантію того, що програма "Доступні ліки" буде профінансована в повному обсязі
20.04.2017 | 15:13
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У державному бюджеті України цілком достатньо коштів для виконання ініційованої Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом програми «Доступні ліки». Про це сьогодні, 20 квітня, на прес-конференції заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Хочу запевнити, що коштів у державному бюджеті України для виконання програми цілком достатньо. На сьогодні виділено 500 млн грн на перший етап проведення цієї програми. Всі ці кошти направлені в регіони, і вже є підтвердження з усіх областей, що вони отримані і розподілені серед місцевих організацій, які здійснюватимуть фінансування цих проектів та розрахунки з фармкомпаніями і аптечними установами», - сказав він.

За словами Павла Розенка, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, аптечні установи будуть отримувати відшкодування за надані у рамках програми ліки двічі на місяць.

«Ми надаємо 100% фінансову гарантію того, що ця програма буде в повному обсязі профінансована Кабінетом Міністрів України. Якщо вже виділених коштів не вистачить до кінця року, запевняємо, що ми виділимо додаткові і профінансуємо усі потреби областей за програмою «Доступні ліки», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Для нас ця програма знакова і принципова, і ми зробимо все, щоб вона була успішною, і люди отримали необхідні ліки. Всі можливості у держави для цього є», - підкреслив Павло Розенко.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України