українська російська англійська
Схвалено ТЕО проекту "Реконструкція компресорної станції "Ромни" магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород"
01.06.2017 | 10:18
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України схвалено на засіданні Уряду 31 травня 2017 року.

Метою прийняття розпорядження є створення умов для реконструкції компресорної станції «Ромни», що дозволить підвищити її техніко-економічні, екологічні та експлуатаційні показники шляхом заміни існуючого обладнання на більш сучасне.

"Оновлення транзитних потужностей - одна з основних умов збереження завантаженості газотранспортної системи", - прокоментував подію Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Проект «Реконструкція компресорної станції «Ромни» магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» входить до складу спільного з МФО інвестиційного проекту «Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», реалізація якого передбачається Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, схваленою постановою Верховної Ради України від 11.12.2014 № 26-VIII.

Фінансування проекту здійснюватиметься за рахунок коштів ПАТ «Укртрансгаз», кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції і розвитку.

Проект зазначеного розпорядження розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.06.2011 № 560.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"