українська російська англійська
22 червня відбудеться офіційна презентація з нагоди запуску в пілотному режимі системи eHealth та її першого сервісу - реєстрації закладу первинної допомоги
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

22 червня об 11:00 у приміщенні Часопису (вул. Л. Толстого, 3 (метро Льва Толстого), зала Бібліотека) відбудеться офіційна презентація з нагоди запуску в пілотному режимі системи eHealth та її першого сервісу – реєстрації закладу первинної допомоги.

Це перший із електронних сервісів для супроводу запланованих реформ МОЗ в рамках задекларованого на 2017 рік мінімального життєздатного продукту (MVP).

Учасники презентації:

·         Уляна Супрун, Міністр охорони здоров’я України;

·         Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я України;

·         Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування;

·         Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні;

·         Дмитро Шерембей, Всеукраїнська мережа ЛЖВ;

·         Віктор Нестуля, Transparency International Україна;

·         Юрій Бугай, керівник проектного офісу eHealth.

 

На презентацію також запрошені представники розробників медичних інформаційних систем, міжнародних проектів та наукового середовища.

Попередня акредитація журналістів триває до 19:00 21 червня 2017 року.

Контакти:

Юлія Мірошник, +38 093 669 66 95, julia.miroshnyk@gmail.com, www.ehealth-ukraine.org

 

 

Довідково

Електронна система охорони здоров’я або система eHealth має вивести українську медицину на новий рівень. На меті eHealth переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

Згідно з Меморандумами від 25.11.2016 та від 22.12.2016 ініційованих об'єднанням медичного ІТ бізнесу,  громадськості та експертів, найпершим пропонується втілення Мінімального життєздатного продукту (Minimum viable product - MVP), який забезпечить супровід запуску реформи первинної ланки та згодом процесу відшкодування вартості ліків (реімбурсації).

16 березня 2017 року меморандумом між Міністерством охорони здоров’я, Державним агентством з питань електронного урядування, ГО “Transparency International Україна” та БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” було створено проектний офіс eHealth задля координації дій з втілення електронних інструментів задекларованих у двох попередніх Меморандумах.

Згідно з усіма переліченими документами система eHealth має з'явитися в Україні вже у 2017 році.

 

 

 

версія для друку