українська російська англійська
20 червня Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у відкритті виставки "Україна-Франція"

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у відкритті виставки-дослідження, присвяченої історії французьких інвестицій в економіку України. Подія відбудеться у вівторок, 20 червня, о 15:00 у медіа-лаунжі Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2).

У відкритті також візьмуть участь:

Х`юг Мінґареллі, Посол, Голова представництва Європейського Союзу в Україні

Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні 

Люк Якобс, Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні

Валентина Лазебник, автор виставки, завідувачка науково-дослідного та експозиційного відділу історії України ХІV ст. - ХХ ст. Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького

Дмитро Піркл, меценат

Світлана Глушко, генеральний директор Донецького обласного краєзнавчого музею

Леонід Марущак, куратор Мистецького напряму Українського кризового медіа-центру

Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття. Частина друга – Франція – це дослідження маловідомої теми взаємозв'язків України з державами Європи та всього світу кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя, яке руйнує міф про радянську індустріалізацію України. Перша частина проекту була присвячена бельгійським інвестиціям в Україну кінця ХІХ – початку ХХ століття і влітку 2016 року широко презентована у Донецькій і Луганській областях. Друга частина розповідає про взаємозв'язки з Францією, а третя частина включатиме історію взаємовідносин з іншими країнами Європи та Америки.  Дослідження представлене у форматі 20-ти інформаційних плакатів-колажів із документів, акцій, облігацій і фотографій. Оригінали яких зберігаються в Дніпропетровському національному історичному музею імені Дмитра Яворницького.

Виставка «Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття. Частина друга – Франція» працюватиме з 20 червня до 9 липня з 10:00 до 18:00 у робочі дні у медіа-лаунжі Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2).

 

 

 

версія для друку