українська російська англійська
Співпраця бізнесу та культурний обмін - перспективи відносин Чернігівщини з Індією
29.06.2017 | 10:12
ЧЕРНІГІВСЬКА ОДА

Чернігівська ОДА та Посольство Індії в Україні домовилися про економічну та культурну співпрацю. Про налагодження двосторонніх ділових контактів між суб’єктами господарювання двох країн та культурний обмін йшлося 27 червня під час візиту до Чернігова Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті.

Це вже не перша робоча зустріч голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча з паном Послом. Мова йшла про конкретні напрямки співпраці, зокрема в галузі сільського господарства. За словами Маноджа Кумара Бхарті, Посольство Індії в Україні відкрите до діалогу з підприємцями Чернігівської області. Вже є плани щодо поїздок делегації з Індії на Чернігівщину. Українська ж сторона сподівається у перспективі на взаємні візити.

Програма перебування в Чернігові містила і культурну складову — виступ танцювального колективу «Lokrang», який є одним з найпопулярніших в Індії і демонструє древні індійські традиції.

«Творча програма гостей з Індії дає можливість нам, українцям, більше пізнати культуру індійського народу, зрозуміти індійський народ. Сподіваюся, це в подальшому приведе і до потужної економічної взаємодії», – зазначив голова ОДА Валерій Куліч.

Як стало відомо, сторони домовилися про проведення восени днів Індії в Чернігові.

До речі, зовнішній товарообіг Чернігівської області з Республікою Індія у 2016 році склав понад 23 мільйона доларів США – 2,6% загальнообласного товарообігу. Обсяг експорту, в структурі якого переважно жири та олії тваринного або рослинного походження, зернові культури та овочi, – 9,1 мільйона доларів США (зростання у 3,7 разу в порівнянні з 2015 роком).

Обсяг імпорту – 14 мільйонів доларів. До слова, на Чернігівщину надходить 2,9% індійських товарів від загальних поставок Індії до України.

За результатами січня-квітня 2017 року експорт товарів до Індії збільшився у 2,2 разу відповідно до аналогічного періоду минулого року та склав 4,6 мільйона доларів США, при цьому імпорт скоротився на 10,6% (до 4,4 мільйона доларів).

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях