українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України
02.07.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю всіх моряків і військовослужбовців морської авіації, морської піхоти, берегової артилерії, спеціального призначення, цивільних працівників і ветеранів військово-морських сил із професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

З перших днів державної незалежності України наші військово-морські сили з гідністю виконують свій професійний обов’язок – захищають морські простори та прибережну лінію нашої країни. Важливий досвід, здобутий за чверть століття, з року в рік передається молодшим поколінням – матросам, молодшим і старшим офіцерам. І сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України є вагомою складовою захисту нашої держави з моря, запорукою територіальної цілісності і незалежності Батьківщини.

З перших днів російсько-терористичної агресії українські військові моряки беруть активну участь у виконанні бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції, демонструючи відвагу, мужність, патріотизм і високу підготовку.

Сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України активно модернізуються: підвищується логістика, управління та ефективність діяльності всіх підрозділів, поступово запроваджуються високі стандарти НАТО в ході підготовки військовослужбовців. Переконаний, що ці компоненти закладають надійну основу для формування українських військово-морських сил нового покоління.

Бажаю усім морякам, військовослужбовцям, цивільним працівникам і ветеранам військово-морських сил міцного здоров’я, добробуту, злагоди, мирного неба над нашою країною і нашим морем!

Слава Україні!

 

Прем’єр-міністр України                                         Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку