українська російська англійська
Голосування за зміни до Бюджету-2017 надважливе, бо необхідно належним чином готуватися до зими, - Володимир Кістіон
04.07.2017 | 12:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Голосування парламентом за внесені Урядом зміни до Бюджету-2017, які,зокрема, передбачають виділення додаткових 14,3 млрд. грн. на пільги і субсидії, є надважливим з огляду на енергетичну безпеку країни та підготовку до наступного опалювального сезону. Про це в інтерв’ю газеті «День» сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, система соціального захисту споживачів послуг, які мають право на субсидії, ґрунтується на взаєморозрахунках підприємств, що надають послуги. На даний час обсяг заборгованості держави з виплати субсидій сягає біля 15 мільярдів гривень. Відповідні зміни до бюджету Урядом подано до Верховної ради України і вони схвалені лише в першому читані.

«Якщо депутати не проголосують за запропоновані Урядом зміни до Бюджету, вони поставлять під загрозу енергетичну безпеку країни та підготовку до зими. Адже цими коштами планується профінансувати - у вигляді сплати пільг і субсидій - теплопостачальні підприємства, щоб вони могли належним чином підготуватися до роботи в опалювальному періоді, тобто відремонтувати мережі, котли тощо», - наголосив Володимир Кістіон.

На переконання Віце-прем’єр-міністра, парламентарям варто було б відкласти політичні питання і насамперед потурбуватися про наших громадян. «Прийде осінь, а за нею й зима. Це неминуче. Тому я сподіваюся на здоровий глузд депутатів і закликаю їх розглянути на черговому пленарному тижні першим же питанням відповідні зміни до бюджету та схвалити їх у цілому», - резюмував Володимир Кістіон.

 

версія для друку