українська російська англійська
Кабінет Міністрів підвищив стипендіЇ для видатних тренерів національних збірних команд України
04.07.2017 | 16:15
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства молоді та спорту про підвищення  стипендій для видатних тренерів національних збірних команд України.

4 липня Уряд схвалив відповідні зміни до Положення  про стипендію, затвердивши її новий розмір, який становитиме близько 25 тис. грн на місяць.

 «Я обіцяв, що ми серйозно підвищимо престижність праці і соціальні гарантії для тренерів, які виховують для країни не менш видатних олімпійських і паралімпійських чемпіонів. Це був один з принципових висновків, зроблених нами після Олімпіади у Ріо. Нам потрібно втримати той унікальний тренерський потенціал, який маємо сьогодні. З іншої сторони, ми поступово створюємо умови для повернення в Україну наших тренерів, що мають безцінний досвід, знання, методики підготовки, але були розкидані по світу в останні десятиліття», - зауважив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Він також подякував Кабінету Міністрів та Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману за підтримку відповідного рішення.

«Це суттєва допомога та дуже вигідна інвестиція у наш спорт, яка сповна окупиться новими перемогами українського прапора на міжнародній арені», - наголосив Ігор Жданов під час засідання Уряду.

Нагадаємо, що цього року, відповідно до бюджетних програмам Мінмолодьспорту, було також вдвічі збільшено оплату праці спортсменів і тренерського складу штатних національних збірних команд України.

версія для друку