українська російська англійська
Уряд вирішив проблематику відімкнення від газопостачання деяких сіл Сумської області
04.07.2017 | 18:01
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Рішенням Уряду сьогодні внесено зміни до Постанови КМУ № 615, якими передбачено можливість продовження дії спеціальних дозволів на користування надрами у разі наявності заборгованості перед державою лише у тих випадках, де з’єднання з іншими мережами газопостачання у населення тої чи іншої місцевості відсутнє. Про це за результатами засідання Кабінету Міністрів України повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, завдяки цим змінам буде вирішено проблематику відімкнення від газопостачання деяких сіл Сумської області й унеможливлено появу подібних випадків в інших населених пунктах України.

«Позиція Уряду чітка – люди, які проживають в населених пунктах, де є острівна система газопостачання, не повинні бути заручниками подібних, часто політичних ситуацій. Якщо з’єднання з іншими мережами газопостачання у населення тої чи іншої місцевості відсутнє, постачання газу має бути безперебійним», - наголосив Віце-прем’єр.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"