українська російська англійська
Від Франції ми чекаємо не тільки політичної підтримки, а й співпраці в економіці і бізнесі, - Геннадій Зубко
05.07.2017 | 10:28
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Візит Президента Україна Петра Порошенка до Франції – це ще одна велика подія у зовнішньо-політичному середовищі для підтримки України. Від Франції ми чекаємо не тільки політичної підтримки, а й співпраці в економіці і бізнесі. Про це заявив в ефірі «5 каналу» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні в Україні вже працює декілька французьких компаній, які займаються питаннями поводження з побутовими відходами і в напрямку теплоенергетики. Це компанії EGIS і ENERTEX. Тому досвід Франції у водопостачанні, водовідведенні та теплоенергетиці для нас є дуже важливим», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр навів приклад Кам’янця-Подільського, який сьогодні залучає кошти Світового банку на модернізацію теплоенергетики. Цей проект дозволяє місту позбутися застарілих ТЕЦ і перейти на 12 котелень, які будуть працювати на альтернативному паливі. «Це не тільки комплексний підхід з точки зору відмови від газу, а ще можливості зменшення споживання електроенергії на водоканалі, який також споживає енергію при генерації тепла. 100-тисячне місто сьогодні пропонує нову модель переходу від газу, що дозволить зменшити споживання та збільшити можливість економії», - підкреслив Геннадій Зубко.

«Під час зустрічі обговорювалося не тільки питання залучення французьких компаній в напрямок житлово-комунального господарства, а й в напрямок співпраці з агропромисловим сектором. Сьогодні агропромисловий комплекс України є практично сировинною базою, 39 млн тонн зернових йде на експорт, і величезна кількість виробленої продукції не переробляється, що може давати додаткову вартість. Тому нам потрібно шукати можливості кооперації з французьким агропромисловим сектором з залученням їх передових технологій», - зазначив Геннадій Зубко.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе