українська російська англійська
Глава Уряду про співпрацю з МВФ: Ми йдемо за планом і говоримо про зміни в країні в інтересах громадян
05.07.2017 | 17:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та ключовий кредитор держави Міжнародний валютний фонд виконують програму співпраці, і проблем в спільній роботі немає, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман журналістам у Лондоні.

Він підкреслив, що поширена наразі інформація про можливе відтермінування надання Україні чергового траншу від МВФ – не є свідченням якихось ускладнень.

«Не треба драматизувати ситуацію. Йдеться про реформи та проведення реформ. Ми працюємо над пенсійною реформою в інтересах українських пенсіонерів, ми працюємо над тим, щоб підвищити ефективність управління державними компаніями, і продажем того, що неефективно використовується державою, – аби були інвестиції та робочі місця.  Ми говоримо про зміни», - підкреслив Глава Уряду і додав, що реформи «потрібні Україні й українцям».

Він зазначив, що фінансова підтримка для Україні також важлива, хоча фактом є й зростання золотовалютних резервів Національного банку України та зміцнення економіки.

«Ми рухаємося в планових показниках. Ми працюємо. Спільно з Парламентом й Президентом виконаємо програму дій», - сказав Володимир Гройсман. 

версія для друку