українська російська англійська
Від успіху України залежить багато світових процесів, - Прем'єр-міністр
05.07.2017 | 18:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міжнародні партнери України зацікавлені в успіху  нашої держави не менше, аніж самі українці, оскільки від цього залежить багато світових процесів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  після зустрічі з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Зустріч відбулася в рамках візиту Володимира Гройсмана до Великої Британії.  

Глава Уряду України зазначив, що одним із свідчень зацікавленості світу в Україні буде запланований на завтра, 6 липня, економічний форум, підготовка якого велась не один рік і затребувала значних зусиль британської та української сторони.

«Ми презентуємо план дій до 2020 року - чіткий погляд на те, куди йдемо і що хочемо отримати», - сказав Глава Уряду, відповідаючи на питання, що саме Україна готова запропонувати інвесторам.  

Він додав, що ключова зміна – перехід до середньострокового планування, як у сфері державних фінансів  й внутрішніх процесів, так і в сфері міжнародної співпраці та залучення інституціональної та інвестиційної допомоги. На думку Володимира Гройсмана, плани Уряду доволі амбітні, і ріст ВВП у 2% - «не задовольняє».

«У мене буде зустріч з бізнесом (в рамках Форуму), будемо обговорювати напрямки інвестування. Ми маємо потреби в усіх сферах – агрокомплексі, інфраструктурі, енергетиці. Економіка потребує інвестицій», - сказав Володимир Гройсман

Він нагадав, що Уряд вже представив ключові напрямки роботи і визначив 5 реформ – пенсійну, земельну, держвласності, охорони здоров’я та освіти.

«Це п’ять реформ, які змінять країну. Вони практично готові, ми наблизилися до ухвалення рішень по цих реформах. Напрацювали їх, і зараз завдання їх впровадити. Але між стадією «напрацювання» та «впровадження» є необхідність узгодити рішення в Парламенті. Тож будемо працювати з Парламентом», - додав Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку
Анонси
1 серпня Максим Нефьодов зустрінеться з постачальниками ІТ та периферії
1 серпня 2017 р. відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України
31 липня - засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2017 року
28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
28 липня - прес-конференція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби із гепатитом
28 липня у Житомирі відбудеться прес-конференція керівного складу Командування ВДВ ЗС України з нагоди 25 річниці Дня ВДВ
28 липня відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"