українська російська англійська
Володимир Гройсман: Підвищення обороноздатності України в інтересах усього світу
06.07.2017 | 15:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Підвищення обороноздатності України, яка протистоїть російській гібридній агресії в 21 столітті, - в інтересах усього світу, адже треба змусити агресора відновити повагу до міжнародного права і подолати глобальні виклики. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Конференції з питань реформ в Україні, що проходить в Лондоні. Захід є центральною подією візиту Глави Уряду до Великої Британії. 

глибоко переконаний у тому, що підвищення обороноздатності нашої держави - в інтересах усього демократичного світу. Це виклик, який стосується кожного - незалежно від країни, яку представляє. Це питання цінностей, - сказав Володимир Гройсман. – Якщо закрити очі  на агресію, вона не нікуди не зникне, більше того - вона буде поширюватися».

версія для друку
Анонси
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
24 жовтня - брифінг з питань верифікаційної діяльності та дотримання Збройними Силами України міжнародних договорів та зобов'язань
24 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у прес-конференції "Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року"
24 жовтня Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою в Чорнобильській зоні відчуження
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
23 жовтня Юрій Гримчак у прямому ефірі на каналі "112 Україна"