українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Євроінтеграція об`єднує українців
06.07.2017 | 15:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Більшість українців підтримують європейську інтеграцію, це об'єднує, а не розділяє людей. Про це в ефірі програми  Conflict zone   на Deutsche Welle сказала Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Для успішних і швидких змін, переконана Віце-прем`єр-міністр, Україна має виконати багато важливої роботи. Зокрема, ідеться про залучення достатньої кількості кваліфікованих фахівців на державну службу, які працюватимуть над виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «І саме тому, наприклад, однією з горизонтальних реформ, на які ми зосереджуємо значну увагу, є реформа державного управління», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що також надзвичайно важливою для України зараз є боротьба з корупцією. «Ми проходимо дуже складний і дуже інтенсивний період розриву з нашим колоніальним минулим, з неефективністю державної системи, з корупцією, із груповими інтересами, з усіма тими корупційними практиками, що вкорінилися не тільки упродовж перших двадцяти трьох років незалежності, а також в радянські часи, коли тут була Радянська імперія», – сказала Віце-прем`єр. У цьому контексті вона звернула увагу на створення і роботу антикорупційних інституцій і перше масштабне декларування статків державних службовців.

«Генеральний прокурор направив подання до Верховної Ради України про надання згоди на позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності шістьох депутатів. Таке неможливо було уявити за всю історію України. Зараз Національне антикорупційне бюро проводить близько 330 розслідувань проти високопосадовців, і 65-м із 68-ми вже було пред'явлене обвинувачення. Це те, чого ніколи не відбувалося в Україні», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Переглянути програму повністю з українськими субтитрами можна за посиланням:

 https://www.youtube.com/watch?v=1VurIjuFyw8

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС