українська російська англійська
Глава Уряду у Лондоні: Ми започаткували гарний майданчик для аналізу реформ
06.07.2017 | 17:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Велика міжнародна конференція з питань реформ в Україні, проведена сьогодні, 6 липня, в Лондоні, стала гарним майданчиком обговорення змін в нашій державі і може перетворитися на постійним інструмент аналізу трансформацій та координації міжнародної підтримки України на майбутнє. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами.

Конференція стала ключовою подією візиту Глави Уряду до Великої Британії. Участь  в ній взяли понад 30 представників міжнародних безпекових та фінансових організацій – партнерів України. Урядова делегація України представила їм План пріоритетних дій Уряду до 2020 року та напрямки підтримки реформ. 

"Сьогодні ми започаткували дуже гарну традицію майданчика, на якому будемо аналізувати стан справ і окреслювати план дій на майбутнє, - сказав Володимир Гройсман.  – Важливо, що ми відчули підтримку країн-партнерів на тому шляху, який долаємо". 

Володимир Гройсман подякував Уряду Великої Британії та особисто Державному секретареві Великої Британії у закордонних справах Борису Джонсону за організацію заходу.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"