українська російська англійська
Світ має розуміти та підтримувати процеси, які відбуваються в Україні, - Степан Полторак на Міжнародній конференції у Лондоні
06.07.2017 | 18:53
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні у Лондоні проходить Міжнародна конференція з питань реформ в Україні. Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, який перебуває у Великій Британії, взяв участь у роботі конференції та поінформував учасників заходу про реформування сектору безпеки і оборони та стан цивільного контролю над Збройними Силами України.

В рамках зазначених заходів, відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака та Міністра з питань Збройних сил Великої Британії, членом Парламенту Великої Британії паном Марком Ланкастером.

Під час спілкування Міністр оборони України наголосив, що зустрічі, які відбулися цими днями в Лондоні надзвичайно важливі, оскільки світ має розуміти та підтримувати процеси, які відбуваються в Україні.

Також Степан Полторак запросив пана Ланкастера відвідати Україну і він прийняв запрошення.

«Наголошую, що наша співпраця буде корисною для оборонних відомств двох країн як Великої Британії, так і України, оскільки Україна має унікальний досвід подолання гібридних загроз, а радники з Великої Британії, які готують українських військовослужбовців мають свій досвід і велике бажання ділитися ним», - наголосив під час зустрічі пан Ланкастер.

Під час діалогу Степан Полторак підкреслив високий професіоналізм радника стратегічного рівня від Великої Британії пана Паркера та небайдужість й дружнє ставлення до українських колег Міністра оборони Великої Британії Сера Майкла Феллона.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе