українська російська англійська
Володимир Гройсман: Україна та Велика Британія виходять на новий рівень співробітництва
06.07.2017 | 20:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Велика Британія виходять на новий рівень співробітництва, і Київ відчуває підтримку як на урядовому, так і на парламентському рівні, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із Головою та членами багатопартійної парламентської групи зв’язків Парламенту Великобританії з Верховною Радою України. Зустріч відбулась в рамках візиту Володимира Гройсмана до Королівства. 

"Сьогодні відбулася Конференція про реформи в Україні, учора відбулася моя зустріч з Прем’єр-міністром Терезою Мей. Як колишній спікер Парламенту, вважаю, що група міжпарламентських зв'язків є добрим каналом взаємодії на парламентському рівні і координації спільних дій. Ми відчуваємо вашу принципову, постійну підтримку. Ми вважаємо, що зараз ми виходимо на новий рівень (співробітництва)", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр розповів членам міжпарламентської групи про основні реформи, що здійснює Уряд України, і досягнуті зрушення, зокрема у сфері боротьби з корупцією, державних електронних закупівель, публічності державних реєстрів, системі е-декларування.

"Реформи йдуть, Україна змінюється, економіка відновлюється. Це треба підсилювати, і я вдячний вам за вашу підтримку", - зазначив Володимир Гройсман.

В ході розмови сторони також торкнулися ситуації на Донбасі. Глава Уряду України поінформував британських парламентарів про щоденні обстріли і необхідність протистояти викликам не лише військової агресії, а й енергетичної, економічної та інформаційної. 

"Ми маємо серйозний виклик. Підтримуючи, допомагаючи Україні, ми усі разом рятуємо демократичний світ", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе