українська російська англійська
І.Климпуш-Цинцадзе та заступник помічника держсекретаря Держдепартаменту США Б. Брінк обговорили поступ українських реформ
06.07.2017 | 20:43
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе  зустрілася з заступником помічника держсекретаря Державного департаменту США Бріджит Брінк

Сторони обговорили питання протистояння російській агресії в Україні, співпрацю у сфері безпеки та оборони і допомогу США. Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на необхідності для США зберігати лідерство в питаннях санкцій проти Росії, поки Мінські угоди не будуть виконані, а Крим повернуто. 

Віце-прем’єр подякувала США за практичну допомогу Збройним Силам України, яка допомагає зберігати життя і військових, і цивільних. Вона наголосила, що для України важливо отримати летальну оборонну зброю, аби ефективніше протистояти російським діям.

Б.Брінк підкреслила важливість продовження антикорупційної та судової  реформ  в Україні, а також завершення реформування НАК "Нафтогаз". Вона запевнила в подальшій підтримці процесу реформ в Україні з боку США.

За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, метою України є вступ до НАТО і відповідне реформування Збройних Сил.  Україна готова підвищувати рівень співпраці з США в оборонній сфері та робити свій вклад  у системи світової безпеки.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе