українська російська англійська
Глава Уряду про співпрацю з МВФ: Ми маємо бути прогнозованими і виконувати програму реформ
07.07.2017 | 13:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України залишається відданим обраному курсу реформ і буде надалі виконувати діючу програму перетворень, узгоджену з одним з ключових партнерів України  - Міжнародним валютним фондом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інвестиційної конференції Dragon Capital. Захід відбувся під час візиту Глави Уряду до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

«У нас відкритий партнерський діалог, ми відверті й розуміємо одне одного, тож зможемо знайти найоптимальніші рішення в інтересах людей та розвитку держави, - сказав Володимир Гройсман. – У нас є порядок денний реформ, є розуміння шляхів їх впровадження. Робота з МВФ буде продовжена в рамках програми, на яку ми вийшли. Ми маємо бути прогнозованими, послідовними і виконувати взяті зобов’язання».

Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд перейшов на середньострокове планування, а в переліку першочергових реформ – зміни в пенсійній, освітній, медичній, земельній сферах та приватизації.  

«І ці реформи потрібні не МВФ, а Україні. Втілення змін дозволить подолати кризу та забезпечити сталий економічний розвиток», - сказав Володимир Гройсман.   

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе