українська російська англійська
Глава Уряду про земельну реформу: Це чутливе питання, і нам важливо врахувати в ньому інтереси громадськості
07.07.2017 | 15:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України завершує формування концепції земельної реформи в Україні, ключові аспекти якої стосуються розвитку села та відновлення фермерського руху, і розраховує на широке обговорення пропозицій в громадських колах та профільних аграрних об’єднаннях. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами у Лондоні.

«Ми на 90% концептуально готові. Маємо провести більше дискусій – це чутливе питання. Після того, як сформуємо новий погляд на земельну реформу – тоді й внесемо законопроект (на розгляд), - сказав Глава Уряду. - Важливо враховувати думку громадян, власників та користувачів  землі. Хочемо провести реформу в інтересах фермерства. І в рамках реформи знайти інструменти фінансування та доступу до недорогих та довгих кредитів для фермерів».

Глава Уряду підкреслив, що реформа має стати рушієм розвитку економіки, стати основою  економіки доданої вартості, коли всередині країни виробляється не тільки аграрна сировина, а й продукт переробки.

«Така модель буде сприяти розвитку фермерського руху в Україні, і для нас це є надзвичайно важливо: фермерський рух - це основа для розвитку національної економіки, створення доданої вартості в Україні», - зазначив Глава Уряду.

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе