українська російська англійська
Глава Уряду про земельну реформу: Це чутливе питання, і нам важливо врахувати в ньому інтереси громадськості
07.07.2017 | 15:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України завершує формування концепції земельної реформи в Україні, ключові аспекти якої стосуються розвитку села та відновлення фермерського руху, і розраховує на широке обговорення пропозицій в громадських колах та профільних аграрних об’єднаннях. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами у Лондоні.

«Ми на 90% концептуально готові. Маємо провести більше дискусій – це чутливе питання. Після того, як сформуємо новий погляд на земельну реформу – тоді й внесемо законопроект (на розгляд), - сказав Глава Уряду. - Важливо враховувати думку громадян, власників та користувачів  землі. Хочемо провести реформу в інтересах фермерства. І в рамках реформи знайти інструменти фінансування та доступу до недорогих та довгих кредитів для фермерів».

Глава Уряду підкреслив, що реформа має стати рушієм розвитку економіки, стати основою  економіки доданої вартості, коли всередині країни виробляється не тільки аграрна сировина, а й продукт переробки.

«Така модель буде сприяти розвитку фермерського руху в Україні, і для нас це є надзвичайно важливо: фермерський рух - це основа для розвитку національної економіки, створення доданої вартості в Україні», - зазначив Глава Уряду.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС