українська російська англійська
Володимир Гройсман про візит до Великої Британії: Ми отримали підтримку реформ і розуміння подій в Україні
07.07.2017 | 17:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна отримала повну підтримку плану урядових реформ та довела свою позицію з багатьох політичних питань. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи результати свого триденного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.  

Він зазначив, що ключовим заходом візиту стала велика міжнародна Конференція з питань реформ в Україні, яка зібрала більше 30 керівників дипломатичних відомств, зокрема Канади, країн Євросоюзу та Японії, а також представників міжнародних фінансових організацій. Конференція відбулася  за всебічного сприяння Уряду Великої Британії. Учасники зібрання висловили підтримку плану реформ Уряду України, відзначили вже досягнутий прогрес і побажали Києву не втрачати швидкості перетворень.

«Маємо абсолютну політичну підтримку і розраховуємо на подальшу економічну співпрацю. Ми виходимо на новий рівень взаємодії зі світом та нашим стратегічним партнером – Великою Британією. Я з оптимізмом повертаюся в Україну», - сказав Володимир Гройсман

Він також нагадав, що під час візиту провів продуктивні переговори з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей, Головою зовнішньополітичного відомства Борисом Джонсоном, керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку. Досягнуті домовленості, сказав Володимир Гройсман, свідчать про інтерес до побудови мирної та успішної України, яка доводить свою здатність сповідувати та відстоювати демократичні цінності і здійснювати фундаментальні економічні реформи.

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе