українська російська англійська
Прем’єр-міністр: Впевнений, ми знайдемо підтримку Парламенту в реалізації найбільш актуальних реформ
07.07.2017 | 21:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман впевнений, що Верховна Рада України об’єднається заради ухвалення найбільш важливих для країни рішень і впровадження найбільш актуальних реформ, серед яких – пенсійна реформа. Про це Глава Уряду сказав в ефірі одного з телеканалів.

«Нам потрібна підтримка Парламенту. Чим швидше ми її досягнемо, тим швидше зможемо досягти успіху, - впевнений Володимир Гройсман.- Ухвалення пенсійної реформи дозволить підняти пенсії 9 млн пенсіонерам, побудувати систему справедливих виплат на майбутнє, а за 7-10 років досягти бездефіцитності Пенсійного фонду. Це відповідає інтересам пенсіонерів». 

При цьому Глава Уряду не виключив, що дехто чинитиме опір впровадженню реформ і намагатиметься зруйнувати принципи змін. «Але ми будемо максимально консолідувати всіх (народних депутатів), - сказав Премєр-міністр - Ми розуміємо, що потрібно робити і як. Я гарантую добросовісне й якісне впровадження змін в життя. Я готовий брати персональну відповідність – я вже її взяв. Але нам потрібна підтримка Парламенту і ми розраховуємо, що ми її отримаємо».

 

версія для друку