українська російська англійська
Володимир Гройсман в інтерв'ю Sky news: Боротьба проти Росії - це боротьба демократичного світу за відновлення поваги до міжнародного права
08.07.2017 | 11:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна – це мирна держава, яка ніколи і нікому не загрожувала, а боротьба на Сході –  це боротьба демократичного світу за відновлення поваги до міжнародного права. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю британському телеканалу Sky news.     

«Україна – мирна країна і нікому не загрожувала Втім, питання (агресії Росії) - це питання не України, а всього демократичного світу. І це боротьба  не України, а демократичного світу, - сказав Володимир Гройсман. - Ми маємо перемогти в цій боротьбі, захистити демократію та повагу до міжнародного права».

Глава Уряду підкреслив, що нинішня ситуація свідчить про головне: демократичний світ – не ворог Росії. «Це Росія – ворог демократичного світу. І наші зусилля направлені лише на те, щоб Росія зупинилася в своїй агресії. Наша мета – повернути повагу до міжнародного права, - додав Прем’єр-міністр. - Поставте собі питання – яким був наш Крим до анексії? Він був місцем відпочинку. А тепер мирний курорт перетворили на велику військову базу. І кому загрожує ця база? Зрозуміло – країнам НАТО».

Втім, як підкреслив Володимир Гройсман, протидія Росії – не єдиний пункт порядку денного розвитку України. «Ми підписали Угоду про асоціацією з ЄС, де є чіткий план інтеграції. У нас глибока співпраця з НАТО. Думаю, ми будемо успішними і в розвитку економіки, і у встановленні демократії, і у боротьбі з корупцією», - зазначив Глава Уряду.

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе