українська російська англійська
Генеральний секретар ООН: Я приїхав в Україну не повчати, а висловити повагу й підтримку вашій країні
09.07.2017 | 12:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Керівництво Організації Об’єднаних Націй засвідчує значний прогрес розвитку України та висловлює слова підтримки амбітному плану реформ українського Уряду. Про це сказав Генеральний cекретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш  під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.  Візит в Україну став одним з перших міжнародних візитів новообраного Глави ООН, який приступив до виконання обовязків з січня поточного року.

«Мій візит наповнений не тільки політично, а й емоційно. Зрозуміло, що для мене, як Генерального секретаря ООН, немає поділу на національності, втім, як колишній Глава Уряду, я – португалець, і маю сталі й глибокі зв’язки з українським народом, - сказав Гутерреш. - Я відчуваю солідарність з українським народом сьогодні – в час великих випробувань. Я маю обмежені можливості, але буду робити все для забезпечення миру й процвітання українського народу, його незалежності та територіальної цілісності».

Говорячи про мирний процес та врегулювання ситуації на Донбасі, Глава ООН запевнив, що Організація Об’єднаних Націй підтримуватиме всі формати переговорів та процеси, в тому числі ті, що проходять під егідою ОБСЄ. «Ми повністю з вами. Ми відчуваємо зобов’язання продовжувати надавати підтримку й гуманітарну допомогу, - сказав Антоніу Гутерреш. - Я не приїхав для того, аби повчати, натомість засвідчити повагу та підтримку – зокрема підтримку амбітного плану реформ, заявленого на нещодавній Лондонській конференції».  

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе