українська російська англійська
Рішення стосовно вступу тієї чи іншої країни до НАТО приймається виключно членами, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
10.07.2017 | 19:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

«Ми сьогодні чітко почули від Генерального секретаря НАТО, що рішення стосовно вступу тієї чи іншої країни до Північноатлантичного альянсу приймається виключно двадцятьма дев’ятьма (на даний момент) членами Альянсу і країною-кандидатом. Більше ніхто – ніяка інша країна, ніяка інша сила – не має ані права вето, ані права чи можливості втручатися в це рішення. Я думаю, що це чітка відповідь на перспективи нашого членства». Так Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе прокоментувала журналістам інформацію про начебто можливе перешкоджання Російською Федерацією курсу України на членство.

Водночас вона наголосила на першочерговості внутрішніх реформ в країні. «Якщо ми зробимо всю нашу домашню роботу, ті перетворення, які насамперед необхідні нам самим - у сфері безпеки і оборони, у сфері цивільного контролю, у галузі верховенства права - і будемо взаємосумісними з НАТО (як ми це собі поставили за мету в Стратегічному оборонному бюлетені), то я не думаю, що скептики, які, безумовно, є в різних країнах Альянсу, матимуть адекватні аргументи для того, щоб в який-небудь спосіб протистояти прийняттю України до НАТО», - підкреслила І.Климпуш-Цинцадзе.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе