українська російська англійська
Степан Кубів: Сьогодні Україна має все для своєї успішної цифрової трансформації
11.07.2017 | 12:52
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем’єр-міністрМіністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів взяв участь у форумі Digital Ukraine: «Цифрова стратегія розвитку України», який проходить у Києві за участі представників Парламенту, Адміністрації Президента, громадськості та бізнес-спільноти.

Відкриваючи форум, Степан Кубів наголосив, що Україна сьогодні має усі складові для успішної  цифрової трансформації та розбудови цифрової економіки: “Україна входить до ТОП-20 країн світу за обсягами експорту ІТ-продукції, ми маємо понад 100 тис. українських ІТ-фахівців та більш як 5 тис. ІТ-компаній.  Водночас треба збалансувати роботу між владою, наукою та бізнесом. Світова практика підтверджує, що замовником наукових розробок завжди виступає бізнес. Тому наука повинна працювати в унісон з промисловістю. А Уряд продовжить створювати сприятливе регуляторне поле", - відзначив Степан Кубів.

Він додав, що сьогодні Уряд зробив акцент на трьох  блоках питань: змінах до законодавства, які сприятимуть цифровим перетворенням у країні, інвестиційно-інноваційній політиці для стимулювання розвитку інновацій та привабленні великих інвестиційних проектів, передусім для створення цифрової інфраструктури та інших елементів цифровізації.

Степан Кубів відзначив, що найближчим часом слід підтримувати розвиток високотехнологічних галузей згідно з розробленою Мінекономрозвитку Стратегією розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року. За його словами, втілення визначених у Стратегії заходів дозволить створити умови для стимулювання розвитку високотехнологічних галузей, широке впровадження інновацій в усіх сферах та перехід до інноваційної економіки.

“На основі кращого світового досвіду Мінекономрозвитку розробило Стратегію розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року, яка дозволить створити умови для стимулювання розвитку високотехнологічних галузей, широке впровадження інновацій в усіх сферах та перехід до інноваційної економіки. Для координації інвестиційно-інноваційної політики працює ціла низка проектних офісів при Кабінеті Міністрів України та міністерствах”, - розповів Перший віце-прем’єр-міністр.

Він зазначив, що спільними зусиллями напрацьовані великі інвестиційно-інноваційні проекти, зокрема, впровадження 4G зв’язку,  проекти у військово-промисловому, агропромисловому комплексах  та інших.

Довідково

Форум «Цифрова стратегія розвитку України» є діалоговим майданчиком для об’єднання влади, громадськості та бізнесу для створення рішень для цифровізації України. У Форумі також взяли участь Олександр Данченко, народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Дмитро Шимків, заступник Голови Адміністрації Президента України, а також представники Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, інших державних органів та підприємств, найбільші телекомунікаційні компанії України, експертне та громадське середовище.

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе