українська російська англійська
14 липня - семінар у м. Дніпро "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти утеплення бюджетних установ без залучення бюджетних коштів"
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

14 липня Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні проводить семінар у Дніпропетровській області на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти утеплення бюджетних установ без залучення бюджетних коштів».

Після семінар о 14:00, для представників ЗМІ відбудеться візит на твердопаливну котельню, яка наразі встановлюється до початку нового опалювального сезону. Котельня потужністю 7,5 МВт буде працювати на пелетах з лушпиння соняшника та опалюватиме міську лікарню, а також прилеглі житлові будинки.

Ключові питання семінару:

Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017

Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень.

Основні спікери семінару:

Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності;

Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

Час та місце проведення семінару: з 10:00 по 12:00, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 1, Дніпропетровська ОДА, зал засідань, 3-й поверх.

Підхід до преси: 09:45-10:00.

Час та місце проведення візиту на твердопаливну котельню – 14:00-15:00, м. Дніпро, вул. Ближня, 31. У рамках візиту на котельню відбудеться брифінг!

Організатори заходу: Держенергоефективності, Дніпропетровська ОДА, Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Програма семінару за посиланням:

http://saee.gov.ua/sites/default/files/Agenda_Dnipro_12_07_2017.pdf

Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

За більш детальною інформацією щодо заходу можна звертатися до Управління ПЕК Дніпропетровської ОДА – (056) 742-89-82.

Акредитація ЗМІ на семінар та візит на котельню відбувається за тел.: (097) 596-70-88, (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

 

версія для друку