українська російська англійська
Глава Уряду: Очікуємо завтра розгляду в Парламенті проекту пенсійної реформи та змін до бюджету, розраховуємо на конструктив
12.07.2017 | 16:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України очікує, що вже завтра, 13 липня, Верховна Рада України зможе розглянути в першому читанні пакет урядових законопроектів по пенсійній реформі, а також ухвалити в цілому запропоновані Урядом зміни до державного бюджету, які передбачають збільшення фінансування найбільш актуальних соціальних програм. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Він подякував парламентаріям за внесення законопроектів по пенсійній реформі в порядок денний роботи Парламенту та додав, що запропоновані рішення розроблені в інтересах громадян. «Проведення реформи дасть можливість забезпечити справедливість, скасувати оподаткування пенсій, провести індексацію пенсій. Підвищення отримають 9 млн пенсіонерів», - сказав Глава Уряду і нагадав, що другим етапом реформи стане осучаснення пенсій для військовослужбовців вже з початку наступного року, а також поступовий перехід до розробки та впровадження накопичувальної системи. «При цьому вік пенсійний загальний – незмінний – 60 років, як і  передбачає законодавство», - підкреслив Володимир Гройсман.

Окремо Прем’єр-міністр звернув увагу на зміни до бюджету, оскільки йдеться про збільшення фінансування програм  пільг та субсидій, програм лікування українців за кордоном, розширення номенклатури держпрограми доступних ліків та фінансування сектору оборони й безпеки.

«Ми розраховуємо на завтра, останній пленарний день літа. Думаю, що зможемо консолідувати підтримку Парламенту, зможемо розглянути пенсійну реформу в першому читанні та ухвалити зміни до бюджету», - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе