українська російська англійська
Питання залучення в Україну авіакомпаній-лоукостів має розглядатися в контексті загальної Стратегії розвитку авіації та аеропортів, - Володимир Гройсман
12.07.2017 | 17:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Питання розвитку вітчизняних та залучення в Україну іноземних авіаперевізників, в тому числі лоукостів, має розглядатися в контексті загальної стратегії розвитку авіасполучення та вітчизняних аеропортів – центральних та регіональних. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

"Нам потрібна стратегія розвитку аеропортів України і розвитку авіації, тому що, за великим рахунком, сьогодні кожен аеропорт займається самотужки визначенням свого "місця під сонцем". А треба, щоб ми розуміли на мапі України, (що робить) кожен аеропорт - починаючи з "Борисполя" і завершуючи регіональними аеропортами, - сказав Глава Уряду. -  Дуже важливо, щоб були рівні умови ведення господарської діяльності для усіх перевізників – і лоукостів, і не лоукостів, щоб усі мали єдине конкурентне поле, і це наше завдання. Ми маємо виходити з трьох речей: українці мають літати дешево, безпечно і з прийнятним сервісом».  

В цьому контексті Володимир Гройсман нагадав про рішення Уряду про поновлення переговорів з одним з найбільших лоукостів Європи авіакомпанією Ryanair про вихід на український ринок. Днями перевізник заявив про зміни планів щодо України, хоча навесні відкрив продажі авіаквитків по 4 напрямках з Києва та 7 зі Львова. Володимир Гройсман зазначив, що виступає за повний аудит вже проведених переговорів та залучення Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest до нового раунду перемовин.       

"Шкода, що припинили співпрацю з львівським аеропортом,з яким було повністю домовлено на умовах Ryanair. Було б доцільно в процесі переговорів залишитися працювати у Львові. Також, звісно, треба напрацювати "Бориспіль" і інші регіональні аеропорти. Можливо, у комплексі було б можливо ухвалити це рішення", - зазначив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе