українська російська англійська
Геннадій Зубко: У Львові завершено прибирання усіх перенакопичених майданчиків ТПВ
14.07.2017 | 14:49
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Всі перенакопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова очищені. Прибрано 677 майданчиків. Вивіз ТПВ зі Львова увійшов у поточний режим роботи.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко

«21  червня у Львові ми окреслили маршрутну карту вирішення проблеми з вивезенням твердих побутових відходів. Потім провели  оперативний штаб з ТЕБ та НС, затвердили план дій і першочергові антикризові   кроки. Ми ставили  чіткі завдання, терміни, й відповідальних. На сьогодні в мінімальні терміни першочергові завдання виконано, прибирання перенакопичених майданчиків завершено. Це стало можливим завдяки правильній організації роботи та спільним діям центральних та місцевих органів влади, насамперед Львівської ОДА, голів  міст Львівської області, на території яких розташовано полігони ТПВ, комунальних служб та компаній з вивезення відходів, а також ДСНС», - зазначив Геннадій Зубко.

Геннадій Зубко нагадав, що Львівська міська рада делегувала функції з вивезення ТПВ з міста Львівській облдержадміністрації.

«Львівська проблема тривалий час була занадто заполітизована. Ми прибрали політику. Тут потрібна була системність і відповідальність. Тепер важливо перейти до наступного етапу – якнайшвидше облаштування полігону на Львівщині. Далі - будівництво сміттєпереробного заводу. Але на це потрібен час і роботу вже потрібно починати зараз», - зазначив Геннадій Зубко.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе