українська російська англійська
Для забезпечення ресурсних потреб ЗС України та інших складових сил оборони створюється єдина система логістики, - заступник Міністра оборони
14.07.2017 | 18:29
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Генеральному штабі формується Головне управління логістики (J4) із завданнями щодо загального керівництва логістичним забезпеченням військ. Наступним етапом буде формування Командування сил логістики на базі Озброєння, Тилу, підрозділів медичного постачання. Про це сьогодні, під час брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів, повідомив заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

Серед здобутків, яких досягнуто за підсумками оборонної реформи у системі реформування продовольчого забезпечення – завершення експерименту з продовольчого забезпечення двох військових частин.

«За результатами експерименту на нову систему харчування до кінця 2017 року перейдуть близько 20% військових частин», – повідомив заступник Міністра оборони України.

Суть експерименту полягає у змінах порядку постачання продовольства до військових частин та розрахунку потреби в продовольстві, впровадження електронного обліку та звітності.

«Запроваджена система видачі їжі дає можливість вибору холодних закусок, м’ясних страв, гарнірів, овочевих, фруктових, м’ясних, хлібобулочних виробів за принципом «шведського столу». Для забезпечення експерименту наказом Міністерства затверджено Каталог продуктів, що відповідає стандартам НАТО», – розповів генерал-майор Олег Шевчук.

Окрім цього, в системі речового забезпечення запроваджено 17 стандартів НАТО, які врегульовують вимоги до форми одягу, засобів індивідуального захисту, інших складових речового забезпечення.

Також триває впровадження автоматизованої системи обліку потреб та запасів у сфері речового забезпечення в Тилу Збройних Сил та на складах у містах Одеса і Миколаїв.

 

версія для друку
Анонси
1 серпня Максим Нефьодов зустрінеться з постачальниками ІТ та периферії
1 серпня 2017 р. відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України
31 липня - засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2017 року
28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
28 липня - прес-конференція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби із гепатитом
28 липня у Житомирі відбудеться прес-конференція керівного складу Командування ВДВ ЗС України з нагоди 25 річниці Дня ВДВ
28 липня відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"