українська російська англійська
20 липня - презентація Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні: міжнародні можливості для молоді та молодіжних організацій
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

20 липня з 11:00 до 13:00 відбудеться презентація Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який розпочинає свою роботу в Україні.

Місце проведення: ІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

ERASMUS+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

Ресурсний центр SALTO-YOUTH визначив координатором Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні громадську організацію “Центр євроініціатив”.

Центр євроініціатив – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності.

Інформаційний центр ERASMUS+ Youth надаватиме консультації та підтримку організаціям в Україні, сприятиме поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми.

У заході планується участь:

Олександра Яреми – заступника Міністра молоді та спорту України;

Юргіса Вілчінскаса – керівника відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні;

Ліліани Будковскої – заступника директора департаменту зовнішніх програм Фонду розвитку системи освіти (Польща);

Аліції Пєтшак – заступника директора Польської національної агенції програми ERASMUS+ в галузі шкільної освіти та молоді;

Анни Ковбасюк – координатора Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні, голови правління громадської організації “Центр євроініціатив”.

Запрошуємо представників ЗМІ, громадських організацій та активної молоді взяти участь у презентації.

Контакти:

(044) 289-95-05 – Міністерство молоді та спорту України, прес-служба;

(066) 3259218 – Інформаційний центр ERASMUS+ Youth в Україні.

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності