українська російська англійська
18 липня Ігор Жданов та посол Республіки Корея Лі Янг Гу презентують "Велокараван дружби Україна - Корея" по містах України
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

18 липня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та Посол Республіки Корея Лі Янг Гу презентують веломарафон «Велокараван дружби УкраїнаКорея» по містах України.

З нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Корея з 24 по 30 липня 2017 року, під патронатом Посольства Республіки Корея. відбудеться «Велокараван дружби Україна – Корея» по містах України. Така спортивна подія відбудеться в Україні вперше. Маршрут вело каравану пройде через Вінницьку область (м. Немирів), Кіровоградську область (м. Кропивницький), міста Миколаїв, Херсон, Одесу та завершиться в Києві 30 липня.

У заході візьмуть участь професійна команда велосипедистів з Кореї (до складу команди входять чоловіки та жінкивсього 15 учасників) та команда Федерації велоспорту України (10 учасників).

Прес-конференція з нагоди презентації веломарафону відбудеться у медіа-центрі ГДІП (вул. Пирогова 6-а, станція метро «Університет» ).

Початок - о 14.00.

Акредитація та додаткова інформація - Анжела Джагацпанян 097832 41 45 (djag71angela@yahoo.com).

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"