українська російська англійська
Кабінет Міністрів України включив нового незалежного члена до Комітету із призначень
19.07.2017 | 12:30
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

19 липня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни у складі незалежних членів Комітету із призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств.

До складу Комітету із призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств було включено громадянина Сполучених Штатів Америки Джейсона Пеллмара - голову Регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (МФК) в Україні та Білорусі. Розпорядження Уряду одночасно виключає зі складу Комітету попереднього голову представництва МФК в Україні та Білорусі, громадянина Азербайджану Руфата Алімарданова.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору, що затверджений постановою КМУ від 03.09.2008 №777, керівники особливо важливих для економіки України підприємств обираються членами Комітету з призначень. До його складу входять 9 членів Уряду України і 9 незалежних міжнародних експертів. При цьому урядовці, що входять до складу Комітету, мають право голосу на засіданнях Комітету, тоді як незалежні експерти таким правом не володіють.

До основних функцій Комітету із призначень входить затвердження критеріїв відбору кандидатів, відбір потенційного керівника і проведення інтерв’ю із фіналістами відбору. 

версія для друку