українська російська англійська
Уряд затвердив очікувані показники роботи наглядової ради "Нафтогазу"
19.07.2017 | 13:00
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 19 липня, Кабінет Міністрів України ухвалив постановуПро затвердження очікуваних показників роботи наглядової ради НАК “Нафтогаз України”.

Уряд очікує, що наглядова радаНафтогазубуде реалізовувати стратегію компанії; забезпечувати ефективне корпоративне управління та звітністьНафтогазу” і його дочірніх компаній, ефективну роботу комітетів наглядової ради, відбір кандидатів на заміщення вакантних керівних посад групи компаній; розробляти та впроваджувати систему внутрішнього контролю групи компаній; реалізовувати очікувані результати діяльності компанії та належне виконання рішень, прийнятих на загальних зборах.

Щоб функціонувати ефективно, наглядова рада повинна розуміти, які цілі перед нею ставить акціонер і які його головні очікування. Цей документ чітко визначає такі завдання, тому сприятиме кращому порозумінню між сторонами”, - прокоментував рішення Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Наглядова рада повинна звітувати про виконання очікуваних показників, подаючи відповідний звіт на річні загальні збори компанії. Ці показники мають бути переглянуті, коли наглядову раду обиратимуть на новий строк. 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"