українська російська англійська
Уряд оптимізує мережу військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів
19.07.2017 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 19 липня, під час засідання Уряду Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак представив проект постанови Кабінету Міністрів України про реорганізацію військово-навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

Проект постанови розроблений з метою оптимізації мережі військово-навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та необхідний для збільшення обсягів підготовки офіцерів для Збройних Сил України. Зокрема, цим проектом передбачається реорганізація факультету військової підготовки Національно технічного університету «Харківський політехнічний інститут» шляхом перетворення його в «Інститут танкових військ» зазначеного університету.

«Ця постанова Уряду жодним чином не впливає на рівень, статус, набір та фінансування Національної академії сухопутних військ», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Окрім цього, очільник вітчизняного оборонного відомства повідомив, що у Міністерстві оборони сьогодні розглядається питання щодо відкриття ліцею в Червонограді. Також в рамках реорганізації - подальша доля факультету Кам’янець-Подільського національного університету та можливість його передачі до складу Національної академії сухопутних військ.

«Таке рішення дасть можливість якісно готувати танкістів та офіцерів для Збройних Сил України», – повідомив Міністр оборони.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"