українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав працівників Повітряних Сил Збройних Сил України з професійним святом
06.08.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю військовослужбовців і цивільний персонал Повітряних Сил Збройних Сил України з професійним святом!

Військовослужбовці та цивільний персонал військової авіації, зенітних ракетних, радіотехнічних та інших видів військ, що входять до складу Повітряних Сил, гідно виконують свій професійний обов’язок і забезпечують охорону повітряного простору країни. Вони також беруть активну участь у протидії російсько-терористичній агресії, захисті українського неба та в повітряному прикритті сухопутних військ у районі проведення антитерористичної операції.

Зовнішні безпекові виклики, що постали перед нашою державою, вимагають впроваджувати докорінну модернізацію та переозброєння Збройних Сил України, зокрема Повітряних Сил. Тому проблема підвищення бойового потенціалу та військово-технічного рівня військової авіації і протиповітряної оборони є ключовою вимогою для зміцнення обороноздатності нашої країни.

Завдяки багаторічному досвіду та високому науковому і військово-технічному потенціалу українські фахівці здатні брати активну участь у розробленні та виробництві військових літальних апаратів, засобів протиповітряної оборони та інших видів озброєнь і комплектувальних виробів. Переконаний, що залучення інвестицій та участь у міжнародних кооперативних програмах з військових розробок можуть посилити військово-технічний і військовий потенціал нашої держави, зокрема його повітряну оборону.

Висловлюю подяку всім військовослужбовцям і цивільному персоналу Повітряних Сил Збройних Сил України за чесну службу та відданість обов’язку! Бажаю всім міцного здоров’я, злагоди і миру!

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                     Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку