українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав працівників Повітряних Сил Збройних Сил України з професійним святом
06.08.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю військовослужбовців і цивільний персонал Повітряних Сил Збройних Сил України з професійним святом!

Військовослужбовці та цивільний персонал військової авіації, зенітних ракетних, радіотехнічних та інших видів військ, що входять до складу Повітряних Сил, гідно виконують свій професійний обов’язок і забезпечують охорону повітряного простору країни. Вони також беруть активну участь у протидії російсько-терористичній агресії, захисті українського неба та в повітряному прикритті сухопутних військ у районі проведення антитерористичної операції.

Зовнішні безпекові виклики, що постали перед нашою державою, вимагають впроваджувати докорінну модернізацію та переозброєння Збройних Сил України, зокрема Повітряних Сил. Тому проблема підвищення бойового потенціалу та військово-технічного рівня військової авіації і протиповітряної оборони є ключовою вимогою для зміцнення обороноздатності нашої країни.

Завдяки багаторічному досвіду та високому науковому і військово-технічному потенціалу українські фахівці здатні брати активну участь у розробленні та виробництві військових літальних апаратів, засобів протиповітряної оборони та інших видів озброєнь і комплектувальних виробів. Переконаний, що залучення інвестицій та участь у міжнародних кооперативних програмах з військових розробок можуть посилити військово-технічний і військовий потенціал нашої держави, зокрема його повітряну оборону.

Висловлюю подяку всім військовослужбовцям і цивільному персоналу Повітряних Сил Збройних Сил України за чесну службу та відданість обов’язку! Бажаю всім міцного здоров’я, злагоди і миру!

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                     Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"