українська російська англійська
Мінрегіон очолив рейтинг BRDO "Спроможність до діалогу"
25.07.2017 | 14:54
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Мінрегіон став лідером серед всіх міністерств за чотирма ключовими критеріями відбору у рейтингу «Спроможність до діалогу», який проводили й презентували сьогодні експерти Офісу ефективного регулювання (BRDO). Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За словами Геннадія Зубка, регуляторна політика Мінрегіону визначається готовністю інформувати суспільство, оцінювати ефективність власного регулювання і здатністю бути прогнозованим для суспільства.

«Ми усвідомлюємо, що в інформаційному суспільстві бути ефективним можна лише за умови готовності до системного діалогу. Ми налагоджуємо його із галузевими асоціаціями, об’єднаннями громадян, представниками бізнесу. Регуляторна політика вимагає вчасного і точного інформування громадян щодо запланованих дій і проектів відповідних документів. Важливі її чинникиточний аналіз і відстеження їхнього регуляторного впливу», - наголосив Геннадій Зубко.

Довідково

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежна неурядова структура, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі і західних партнерів: Світового банку та Уряду Канади.

Офіс фінансують міжнародні донори, щоб прискорити процес реформ в Україні. Експерти Офісу прагнуть впровадити ефективне регулювання завдяки партнерству держави й бізнесу.

Експерти Офісу здійснюють інвентаризацію регуляторних актів, випрацювали критерії їх оцінки та розробили кілька ініціатив у сфері регулювання.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"