українська російська англійська
Степан Кубів: Запуск роботи Lycamobile в Україні свідчить про зростання довіри і бажання інвестувати
25.07.2017 | 15:03
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

25 липня 2017 року Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з керівництвом нового мобільного оператора України Lycamobile.

Під час зустрічі Степан Кубів наголосив, що запуск роботи Lycamobile в Україні свідчить про зростання довіри і бажання інвестувати у перспективний сегмент мобільного зв’язку. Степан Кубів додав, що Уряд створює умови для розширення можливостей використання мобільного телефону.

“Нещодавно Уряд зняв перешкоди для розвитку ринку мобільних платежів. Тепер українці можуть використовувати мобільний телефон як віртуальний гаманець. Наразі справа за мобільними операторами, які мають запропонувати цікаві та зручні сервіси для своїх абонентів”, - наголосив Степан Кубів.

Він додав, що цифровізація економіки є стратегічним пріоритетом у роботі Уряду, особливо у світлі надання українцям можливостей безвізових подорожей до Європи.

“Українці отримали змогу подорожувати без віз, і зручність мандрівок також залежить від зручності користування сучасними технологіями. Разом з інституціями ЄС ми працюємо над зменшенням вартості послуг мобільного у роумінгу, а також іншими можливостями цифрових продуктів та сервісів,” - підкреслив Перший віце-прем‘єр-міністр.

Довідково

Lycamobile - це новий віртуальний мобільний оператор, який почав працювати в Україні 24 липня 2017 року. Для своєї роботи Lycamobile не створює власну інфраструктуру, а використовує інфраструктуру операторів-партнерів. За інформацією Lycamobile, компанія співпрацюватиме із оператором "Трімоб", дочірньою компанію "Укртелекому", а також із "Vodafone Україна". Наразі Lycamobile пропонує два пакети послуг. Пізніше в компанії планують розширити їхню кількість. Всього мобільний оператор працює у 20 країнах світу, його абонентська база клієнтів налічує понад 16 мільйонів користувачів.

версія для друку