українська російська англійська
Усі додаткові надходження до Пенсійного фонду будуть направлені першочергово на підвищення пенсій
01.08.2017 | 13:11
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір під час брифінгу в Будинку Уряду на тему «Перспективи впровадження пенсійної реформи».

За його словами, невід'ємною частиною реформи пенсійної системи залишається стабілізація Пенсійного фонду, але першочерговим завданням є підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян. «Рішення, які були впроваджені Урядом у рамках підготовки до проведення пенсійної реформи, призвели до збільшення надходження ресурсів до Пенсійного фонду. І ці ресурси будуть направлені, в першу чергу, не на перекриття дефіциту Пенсійного фонду, а на збільшення розміру пенсійного забезпечення, яке ми плануємо провести вже 1 жовтня цього року», - заявив Микола Шамбір.

Він повідомив також про те, що механізм осучаснення пенсій стосуватиметься 5,6 млн пенсіонерів, а загалом підвищені пенсії отримають 9 мільйонів громадян. При цьому, розмір підвищення пенсій буде визначатися індивідуально, в залежності від показників зарплати та стажу кожної людини. Таким чином, більше мільйона пенсіонерів отримають додатково понад тисячу гривень до розміру пенсій.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"