українська російська англійська
Володимир Кістіон інспектує дороги Волинської області
04.08.2017 | 12:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон прибув з робочою поїздкою на Волинь, де відкрив модернізований автошлях ЛьвівРадехів - ЛуцькЦя дорога побудована у 50-х роках, поточні ремонти на окремих ділянках проводилися ще до 2007 року. 

"Уряд проводить капітальний ремонт всієї країни. Якісне відновлення доріг  є одним з найважливіших пріоритетів нашої діяльності. Ремонт в країні триває. Наше спільне завдання - щоб дороги в Україні були якісними з належним рівнем безпеки руху", - наголосив Володимир Кістіон.

Віце-прем'єр також проінспектував ремонт дороги міжнародного загальнодержавного значення Доманове (на Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест). Капітальний ремонт цієї дороги не проводився з 1995 року. Цьогоріч за кошти від митного експерименту передбачається спрямувати на її ремонт 26 млн грн.

"Ця дорога є частиною національного транспортного коридору Балтійське море - Чорне море та європейським маршрутом. З'єднує Республіку Білорусь з Україною, а також обласні центри Чернівці, Рівне, Луцьк, пов'язує між собою великі промислові та адміністративні центри, перетинає ряд доріг державного та місцевого значення. Тому Уряд пильно стежитиме за ремонтом цієї дороги", - наголосив в ході візиту Володимир Кістіон.

Капітальний ремонт автодороги УстилугЛуцьк - Рівне, що веде до українсько-польського кордону, область планує розпочати у червні 2018 року. Ремонт буде здійснюватися за рахунок кредиту Уряду Республіки Польща. Відновлення цієї дороги сприятиме розвитку прикордонного регіону, поглибленню економічного співробітництва між Україною та Польщею, підвищенню іміджу України як європейської держави.

"Ми задоволені темпами відновлення доріг на Волині. Область в цілому добре  справляється з поставленим завданням, в тому числі із забезпеченням безпеки руху на оновлених дорогах. Це надважливе питання, бо мова йде про життя українських громадян. Встановлено освітлення на дорогах, зроблено пішохідні доріжки й відповідне огородження, присутня дорожня розмітка, дорожні знаки, сигнальні стовпчики", - зауважив Віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо,  у 2017 році на ремонт доріг в державному бюджеті України було передбачено 30 млрд грн. Це втричі більше, ніж в минулому 2016 році. За 7 місяців 2017 року більше 8 млрд грн на відновлення доріг спрямовано від митного експерименту. Завдяки перевиконанню бюджетних планів і розподіленню коштів спецконфіскату на дороги в цьому році буде додатково виділено ще 3,25 млрд грн.

 

 

версія для друку